Medycyna oraz farmacja należą do dziedzin, które wiążą się z ogromną odpowiedzialnością — stawką nierzadko jest tu bowiem zdrowie, a nawet ludzkie życie. Nic więc dziwnego, że przepisy prawne regulujące funkcjonowanie podmiotów leczniczych na rynku są tak liczne i obejmują wiele różnorodnych obszarów, od zasad prowadzenia placówek po odszkodowania za błędy medyczne. Pomoc prawnika wyspecjalizowanego w tej gałęzi prawa często jest więc niezwykle przydatna, a niekiedy wręcz niezbędna — znajomość regulacji prawnych ma w tym przypadku ogromne znaczenie. W naszej kancelarii oferujemy więc wsparcie ekspertów w zakresie przepisów prawa medycznego oraz farmaceutycznego.

Usługi kancelarii — błędy medyczne, obsługa prawna, sporządzanie umów

Świadczymy usługi kompleksowej obsługi prawnej w zakresie prawa medycznego i farmaceutycznego dla różnego rodzaju podmiotów leczniczych. Prawnicy z naszej kancelarii zajmują się na przykład udzielaniem pomocy w tworzeniu — w tym także rejestracji — placówek tego rodzaju, jak również ich likwidowaniu, łączeniu bądź restrukturyzacji. Ponadto sporządzamy też umowy pracownicze oraz kontrakty, doradzamy w kwestiach związanych z prawem pracy czy ochroną danych osobowych. Kancelaria proponuje też usługi związane z błędami medycznymi, zarówno dla podmiotów leczniczych, jak i pacjentów — reprezentację przed sądem w sprawach o odszkodowania lub przed Komisją Odpowiedzialności Zawodowej albo zastępstwo procesowe. Zapraszamy do współpracy.

kancelaria błędy medyczne

Pomoc kancelarii dla osób prywatnych w zakresie błędów medycznych i nie tylko

Stopień złożoności przepisów prawnych dotyczących szeroko rozumianej medycyny, a także ich istotność dla ludzkiego zdrowia i życia sprawiają, że wsparcie kancelarii specjalizującej się w tej dziedzinie prawa bywa nieodzowna w funkcjonowaniu placówek medycznych. Nasze usługi są jednak dostępne również dla osób prywatnych, które potrzebują wsparcia choćby w ubieganiu się o zadośćuczynienie za błędy medyczne albo naruszenie praw pacjenta. Proponujemy zarówno rzetelne doradztwo, jak i reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych, dbając o ich interesy, satysfakcjonujący efekt współpracy oraz niezbędną dyskrecję.

Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Udzielimy kompleksowego wsparcia w zakresie prawa medycznego, gwarantując zaangażowanie i wsłuchanie się w indywidualne oczekiwania Klienta — w tym również zagranicznego.