Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (spółka z o.o.) to jedna z form prowadzenia działalności, która może zostać utworzona przez jedną lub więcej osób. Umowę jej powstania podpisuje się w formie aktu notarialnego. Z tą chwilą zyskuje ona prawo do nabywania we własnym zakresie nieruchomości oraz innych praw rzeczowych, jak również może pozywać i być pozywaną. Z tego względu dobrze jest nawiązać współpracę z doświadczonym radcą prawnym, którego pomoc może okazać się nieoceniona w przypadku jakichkolwiek trudności wynikających z konieczności zastosowania określonych przepisów.

Szukasz radcy prawnego dla spółki z o.o.? Skontaktuj się z nami!

Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Zając świadczy pomoc prawną dla różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, w tym — również spółek z o.o. W zakresie naszych działań leży doradztwo oraz porady prawne, jak również sporządzanie różnego rodzaju dokumentów czy umów. Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych Klientów, a każde zlecenie realizujemy, dopasowując je do potrzeb i oczekiwań interesanta. Specjalizujemy się m.in. w prawie spółek, fuzjach, przejęciach oraz wszystkim, co dotyczy ich prawnego funkcjonowania.

Radca prawny dla spółki z o.o. z językiem niemieckim i angielskim

Naszymi Klientami są różne podmioty gospodarcze — także te funkcjonujące na rynku międzynarodowym. Dlatego też sami współpracujemy z kancelariami notarialnymi i tłumaczami przysięgłymi, zapewniając obsługę radcy prawnego w języku angielskim oraz niemieckim. Pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 19 oraz w piątki w godzinach od 9 do 15. W przypadku pytań jesteśmy dostępni zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

Bieżąca obsługa spółek z o.o. przez radcę prawnego

Z usług Kancelarii Radcy Prawnego Beaty Zając mogą skorzystać spółki — w tym z o.o. — nie tylko wtedy, gdy planowane jest przeprowadzenie fuzji, reprezentacja podczas postępowania sądowego czy przeprowadzenie transakcji. Oferujemy również stałą obsługę podmiotów, na bieżąco zajmując się różnorodnymi aspektami codziennego funkcjonowania firm. Dzięki temu każdy przedsiębiorca będzie miał pewność, że jego biznes działa w pełnej zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Obsługa organów spółek w naszej kancelarii

Stała obsługa spółek prawa handlowego może obejmować między innymi czynności związane z organami nimi zarządzającymi. Usługi radcy prawnego w naszej kancelarii obejmują zatem choćby organizowanie posiedzeń zarządu lub rady nadzorczej albo zgromadzeń wspólników. Co więcej, pomożemy też w opracowaniu wszelkich projektów uchwał, które zostaną przygotowane przez organy spółek z o.o., akcyjnych itd. Zapraszamy do współpracy!