Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Zając została założona w roku 2001 i aktualnie mieści się przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 31 w Wieluniu.

Kancelaria od ponad 16 lat nieprzerwanie świadczy szeroko pojęte usługi na rynku prawniczym polegające na reprezentacji klientów przed sądami i organami administracji, doradztwie oraz udzielaniu porad prawnych. Funkcjonowanie kancelarii opiera się na zapewnieniu rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej podmiotom profesjonalnym (przedsiębiorcom, jednostkom samorządu terytorialnego, podmiotom rynku finansowego, placówkom leczniczym), jak i osobom fizycznym – na zasadzie jednorazowej pomocy prawnej, bądź stałej obsługi.

Celem nadrzędnym zespołu prawników kancelarii jest stworzenie najbardziej optymalnych i dopasowanych do indywidualnych oczekiwań każdego Klienta rozwiązań.

Kancelaria oferuje również szereg usług prawnych w sprawach dotyczących polskiego obywatelstwa, w szczególności potwierdzenia posiadania polskiego obywatelstwa, jego nabycia, a także zagadnień bezpośrednio z nim związanych, takich jak umiejscawianie zagranicznych aktów stanu cywilnego w polskim porządku prawnym. Udzielamy pomocy prawnej Klientom mieszkającym w Polsce, jak i za granicą.

Do specjalizacji kancelarii zaliczają się prawo handlowe, prawo zamówień publicznych, prawo medyczne i farmaceutyczne, prawo bankowe. Oferujemy również doradztwo sukcesyjne – obejmujące planowanie sukcesji firmy przez następne pokolenie. Nasza oferta to także doradztwo prawne w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, handlowego i podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb firm rodzinnych w biznesie, połączone z doborem docelowej formy prawnej prowadzenia działalności (w tym grupy spółek) pod kątem uwarunkowań gospodarczych, celowości odseparowania majątku prywatnego od biznesu oraz wysokości zobowiązań podatkowych.

Kancelaria dokłada wszelkich starań, aby jej Klienci byli reprezentowani w sposób zapewniający im pełną, a przede wszystkim skuteczną ochronę interesów prawnych. Troska o ich bezpieczeństwo to nasze nadrzędne motto.

Lokalizacja

Biuro zlokalizowane jest w centrum Wielunia

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 31, 98-300 Wieluń, woj. łódzkie