Zaciągnięcie kredytu we frankach szwajcarskich było początkowo traktowane jako strzał w dziesiątkę. Atrakcje warunki udzielania pożyczek przez banki przyciągnęły tysiące klientów, którzy dali się namówić na tego typu rozwiązanie. Tymczasem — z biegiem lat wzrosły marże, stopy procentowe poszły w górę, na jaw wyszły nieuczciwe praktyki banków, a wizja spłacania długu zaczęła spędzać frankowiczom sen z powiek. Tymczasem — umowę takiego kredytu można prawomocnie unieważnić, trzeba tylko znać przepisy umożliwiające wykonanie tej procedury. Kancelaria Radcy Prawnego Beaty Zając oferuje pomoc mieszkańcom Wielunia, Łodzi i okolic w zakresie likwidacji kredytów frankowych.

Frankowicze nie są pozostawieni sami sobie

Jedną z naszych specjalizacji jest prawo bankowe, w ramach którego oferujemy pomoc frankowiczom. Na przestrzeni wielu lat działalności zgromadziliśmy na swoim koncie liczne korzystne wyroki, dzięki którym nasi Klienci zyskali unieważnienie lub „odfrankowanie” kredytu. Dlatego z zaangażowaniem przyjmujemy kolejne sprawy dążące do ujawnienia wszelkich nieprawidłowości, jakie towarzyszyły procedurze udzielania pożyczek we frankach szwajcarskich. Pomagamy osobom, które już spłaciły lub wciąż spłacają zaciągnięte zobowiązania i czują się oszukane lub pokrzywdzone.

kancelarie frankowicze
kancelaria kredyty frankowe

Specjalistyczne kancelarie frankowe działające w Wieluniu

Problem z kredytami frankowymi od kilku lat jest bardzo powszechny, a osoby, które zaciągnęły tego rodzaju zobowiązania, z dnia na dzień martwią się o swoją przyszłość. Z uwagi na to, że dzisiaj spłata kredytu frankowego wiąże się z ogromnymi kosztami, coraz więcej osób zwraca się do nas po pomoc. Jako doświadczeni i wykwalifikowani profesjonaliści oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi związane z unieważnieniem zobowiązania. Nasza kancelaria frankowa zlokalizowana w Wieluniu specjalizuje się w takich sprawach, dlatego chętnie udzielamy konsultacji, analizujemy całą dokumentację, opracowujemy plan działania, prowadząc sprawy związane z udzielaniem pożyczek we frankach.

Pomoc frankowiczom w uporaniu się z zaciągniętymi zobowiązaniami

Każdy, kto zaciągnął kredyt we frankach szwajcarskich, może mieć problem z całkowitą spłatą pożyczki wraz z odsetkami. Mimo że są osoby, które już jakiś czas temu uporały się z takim zadłużeniem, bardzo często przyjmujemy od frankowiczów zgłoszenia z prośbami o fachową konsultację. W zależności od warunków umowy, oświadczeń oraz regulaminu, który został podpisany przez kredytobiorcę, opracowujemy optymalne rozwiązania, dążąc do udowodnienia nieuczciwej praktyki banku. Skrupulatnie wyszukujemy błędy, zwracając uwagę na luki w umowach, dzięki czemu jesteśmy w stanie doprowadzić do prawomocnego unieważnienia kredytu. Zapraszamy na konsultacje do naszej kancelarii frankowej.

Proponujemy również obsługę prawną w innych ugodach z bankiem.

Jesteśmy do telefonicznej lub mailowej dyspozycji naszych Klientów. Interesantów przyjmujemy również w biurze: od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 19 oraz w piątki od 9 do 15.